Zbliża Się Lato – Przygotuj Się Na Opalanie

W związku z tym, że lato zbliża się wielkimi krokami, a także idące za tym wakacyjne wyjazdy, długie spacery, aktywności na zewnątrz, warto przygotować swoją skórę do przebywania na słońcu. Oczywiście oprócz kosmetyków aplikowanych bezpośrednio na skórę – kremów z filtrem – należy zadbać o nią również od wewnątrz.

Jakie zagrożenia niesie ze sobą przebywanie na słońcu?

Promieniowanie emitowane przez słońce oprócz pozytywnego wpływu na skórę – przemiany witaminy D z postaci nieaktywnej w aktywną – ma także negatywne działanie. Długotrwałe przebywanie na słońcu jest obarczone dużym ryzykiem zmian skórnych – oparzeń posłonecznych, rumieni, zwiększa się też prawdopodobieństwo powstawania nowotworów oraz różnego rodzaju fotodermatoz. Co więcej, promieniowanie słoneczne, zawierające wysoką ilość promieniowania ultrafioletowego (UV), przyczynia się również do szybszego starzenia skóry. Do opalania, nawet tego niezamierzonego, należy podejść odpowiedzialnie i odpowiednio się przygotować.

Fin Betacaps – najlepszy preparat z naturalnym składem

Świetnym wyborem będą preparaty Finclubu. Fin Betacaps zawiera w 100% czysto naturalny beta-karoten, który pozyskuje się z naturalnego źródła, mianowicie alg Dynaliella. To antyoksydant, będący bardzo dobrą ochroną dla skóry i błon śluzowych. Wyróżnia się właściwościami wspomagającymi proces opalania oraz utrzymania opalenizny na skórze, dlatego zaleca się go też osobom korzystającym z solariów. Skóra ma wówczas naturalny koloryt opalenizny. Beta-karoten jest również naturalnym filtrem przeciwsłonecznym, zmniejszającym wrażliwość skóry na promienie UV. Co więcej, to prowitamina witaminy A (substancja wytwarzająca witaminę A), zatem suplementacja preparatów z tym składnikiem przed latem będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Co daje suplementacja preparatów Finclubu?

Jedna tabletka Finu Betacapsu dostarcza dzienną dawkę beta-karotenu. Odpowiednia suplementacja preparatu obniża ryzyko powstania nowotworów, infekcji oraz artretyzmu. Oprócz tego ogranicza negatywne działanie promieni UV i jest całkowicie bezpieczna dla organizmu. Warto również wspomnieć o jego korzystnym działaniu na rozkład pigmentu, dłuższe utrzymywanie się opalenizny czy problemy z oczami – Fin Betacaps zabezpiecza je przed konsekwencjami promieniowania ultrafioletowego. Wspomaga także przy kurzej ślepocie i katarakcie.

Osoby podróżujące, które wiedzą, że będą narażone na przebywanie na świeżym powietrzu, powinny co najmniej 14 dni wcześniej zacząć przyjmować oferowany preparat – najlepiej jedną tabletkę dziennie. W trakcie pobytu na plażach czy w górach podczas wspinaczek intensywność promieniowania słonecznego wzrasta nawet o 80%. Wynika to z odbijania się promieni od powierzchni wody, skał czy piasku, dlatego w tym okresie Fin Betacaps należy przyjmować dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Jeśli chce się utrzymać piękną opaleniznę i uniknąć łuszczenia się skóry, warto kontynuować suplementację do tygodnia, a nawet 10. dni po powrocie.

Żel w sprayu, który przyniesie ulgę w poparzeniach posłonecznych

Z pewnością większości osób zdarzyło się choć raz wrócić z wakacji czy weekendu z mocno zaczerwienioną skórą, drobnymi poparzeniami słonecznymi. Odczuwa się wtedy duży dyskomfort, a niekiedy nawet ból, który utrudnia codzienne funkcjonowanie. W takich przypadkach niezastąpiony może okazać się żel w sprayu od Finclub Aloe Vera&olej z oliwek. Świetnie nawilża skórę, wspierając regenerację uszkodzeń, łagodzi poparzenia, a także chłodzi, co każdorazowo przynosi ulgę. Ogromną zaletą tego żelu jest szybkość wchłaniania oraz natychmiastowe ukojenie skóry. Warto również wspomnieć, że to produkt nietestowany na zwierzętach.

Przygotuj skórę od wewnątrz

Odpowiednie przygotowanie się do lata to klucz do sukcesu. Wiele osób zapomina o kremach z filtrem, dlatego wspieranie się preparatami z naturalnych składników dbającymi o skórę od wewnątrz to najlepszy z możliwych wyborów. Dzięki temu uda się uniknąć poparzeń, czerwonej skóry i chorób związanych ze szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, osiągając tym samym piękną opaleniznę, która pozostanie na dłużej. To także idealne rozwiązanie dla wszystkich, nielubiących pozostającego na ciele filmu po kremach. Nie czekaj, już teraz zacznij suplementację!


Podobne wpisy