Produkty IT WORKS!:

  • Zapewniają znaczące rezultaty, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje osobiste cele w zakresie zdrowia i stylu życia.
  • Idealnie wpasowują się w Twój plan dnia – nawet przy napiętym grafiku!
  • Oferują wyjątkowe korzyści dla skóry, ciała i ogólnego samopoczucia.
  • Zostały opracowane z myślą zarówno o nauce, precyzji, jak i pielęgnacji osobistej

W IT WORKS! wiemy, że czasem nawet niewielkie zmiany w codziennych nawykach mają wielkie znaczenie. Dzięki naszym ukierunkowanym na rezultaty i łatwym w użyciu produktom masz nieograniczone możliwości osiągnięcia piękna i pewności siebie. W ramach naszej filozofii każdy produkt, który dostarczamy, musi poprawiać jakość życia i być pierwszym krokiem do osiągnięcia osobistych celów. Dostarczamy rozwiązania produktowe poparte badaniami, które łatwo włączyć do swojej rutyny i które naprawdę działają! Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić znaczące korzyści bez żadnych niedogodności. Zawsze będziemy oferować produkty, których sami byśmy używali. Jesteśmy zobowiązani wobec naszych klientów i musimy dbać o dobre imię firmy, dlatego też każdy nasz produkt musi odzwierciedlać naszą filozofię i wartości. Jeśli produkt przynosi rezultaty, to na pewno IT WORKS!

PRODUKTY IT WORKS ROZWIĄZUJĄ PROBLEMY

Produkty IT WORKS! dostarczają skuteczne rozwiązania codziennych problemów związanych z pielęgnacją skóry i ciała.

Z dumą dostarczamy unikalne produkty wysokiej jakości, które zapewniają najlepsze wsparcie i rozwiązania dopasowane do stylu życia klientów. Wspierając odżywianie i specyficzne potrzeby pielęgnacyjne skóry, każdy oferowany przez nas produkt zapewnia pełnię korzyści, które ułatwią życie i uszczęśliwiają – a jednocześnie pomagają Ci osiągać Twoje cele.

SPECJALISTYCZNE RECEPTURY, KTÓRE DZIAŁAJĄ

Produkty IT WORKS! są tworzone z wyselekcjonowanych składników wysokiej jakości na podstawie receptur ukierunkowanych na wyniki tak, aby działać na Twoją korzyść.

Każdy etap procesu opracowywania i produkcji jest realizowany celowo i starannie – od pozyskiwania składników, aż po wygląd, smak i teksturę produktów końcowych. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć unikalne, skuteczne składniki z całego świata i tworzyć receptury, które są ekskluzywne, ukierunkowane, oparte na nauce (ewoluują wraz z nowymi badaniami) i skrupulatnie opracowywane, by móc zapewnić niesamowite rezultaty.


Vědec testující krém v laboratoři

Jakości i bezpieczeństwa

Możesz mieć pewność, że jakość i bezpieczeństwo produktów są najwyższym priorytetem w IT WORKS! Wszystkie składniki i produkty są oceniane przez wykwalifikowanych specjalistów w trakcie całego procesu formułowania i przechodzą dokładną, naukową ocenę zgodnie z surowymi międzynarodowymi wymogami regulacyjnymi, prawnymi i z zakresu bezpieczeństwa. Produkty, które otrzymujesz, muszą spełniać nasze standardy jakości, zanim będą dostępne do zakupu.

Kobieta czytająca etykietę z tyłu produktu

Przejrzystości etykiet

To co widzisz na naszych etykietach jest tym, co otrzymujesz. Nasze opakowania i informacje na stronie internetowej wyraźnie wskazują wszystkie składniki, wartości odżywcze i instrukcje użytkowania. Zamieszczamy również wskazówki dotyczące włączenia produktów do swojego stylu życia, aby osiągnięcie ustalonych celów było jak najprostsze. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dla Ciebie odpowiedni, zawsze przeczytaj etykietę i informacje o nim.

Naukowiec badający składniki pod mikroskopem

Ciągłego udoskonalania produktów

Zasługujesz na produkty, które są skuteczne, zgodne z przepisami i poparte wiedzą naukową. Wraz z rozwojem nauki rozwijają się również nasze produkty! Ciężko pracujemy, aby być na bieżąco z trendami branżowymi, przepisami i kluczowymi innowacjami. Nasze produkty są ulepszane, ponieważ zawsze chcemy zapewniać ich jak najdoskonalszą wersję.

Kobieta Zbieranie fasoli lub jagód z gałęzi

Pozyskiwania składników

Receptury IT WORKS! wykorzystują szeroką gamę ekscytujących składników, które są ręcznie wybierane po to, aby spełnić nasze wysokie standardy. Składniki są pozyskiwane z całego świata i starannie łączone, dzięki czemu otrzymujemy najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty. Jesteśmy dumni z tego, że komponujemy receptury, które przynoszą rezultaty.

Tan króliczek w polu

Nie prowadzimy testów na zwierzętach

W IT WORKS! nie przeprowadzamy żadnych testów na zwierzętach na żadnym z naszych gotowych produktów. Integralność i zgodność naszych produktów jest potwierdzana przez wykwalifikowanych ekspertów zgodnie z różnymi globalnymi wymogami regulacyjnymi i z zakresu bezpieczeństwa.

Przekazywanie sobie nawzajem świeżych składników

Pochodzenie produktów

Chociaż IT WORKS! jest firmą globalną, ciężko pracujemy, aby formułować i wytwarzać nasze produkty w kraju pochodzenia, gdy tylko jest to możliwe. Wiemy, że szukasz produktów, które są odpowiednie dla Ciebie, a to dotyczy także miejsca i sposobu, w jaki każdy z nich jest wytwarzany. Od Stanów Zjednoczonych po Francję, od Australii po Meksyk, jesteśmy dumni z tworzenia receptur, które wspierają lokalnych producentów na każdym możliwym kroku.