AloeVera – Organiczny Żel Do Picia

AloeVera to w 100% organiczny żel do picia, będący suplementem diety, wytwarzanym z liści Aloe Vera Barbadensis. Żel nie jest pasteryzowany, nie zawiera żadnych alergenów, dodatków chemicznych czy też sztucznych aromatów. Jest to w pełni naturalny suplement diety, korzystnie wpływający na procesy trawienne. Wdrażając do swojej codziennej diety organiczny żel Aloe Vera, możesz skutecznie poprawić funkcjonowanie twojego organizmu w wielu aspektach.

Dla kogo przeznaczony jest organiczny żel do picia AloeVera?

Żel przeznaczony jest dla wszystkich osób z wyjątkiem dzieci do lat 3. Musimy także pamiętać o tym, iż jest to jedynie suplement diety i nie należy go traktować, jako substytutu zróżnicowanej diety. Jest jednak doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym lepiej zadbać o swoje zdrowie i codzienne, prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Żel AloeVera możemy więc stosować praktycznie wszyscy, bez jakichkolwiek większych ograniczeń. Warto jednak pamiętać, iż wystąpienie jakichkolwiek objawów niepożądanych, takich jak pokrzywka, swędzenie, czy też obrzęk skóry, może świadczyć o uczuleniu na wyciąg z liści Aloesu. W takich przypadkach warto udać się do lekarza i zdecydować się na badania uczuleniowe. Jest to jednak bardzo rzadko występujące uczulenie, więc dla zdecydowanej większości z nas nie powinno być jakichkolwiek przeciwwskazań.

Co daje nam wdrożenie żelu AloeVera do swojej codziennej diety?

Kupując żel organiczny AloeVera dostajemy 2 butelki po 520ml żelu w cenie 167 PLN. Zalecane jest spożywanie go 2 razy dziennie po 25 ml, rano i w południe, na godzinę przed posiłkiem. Regularne jego stosowanie zapewni nam:

  • Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.
  • Wsparcie procesów trawiennych
  • Regularne i prawidłowe wypróżnianie się.
  • Prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
  • Utrzymanie organizmu w dobrej kondycji.

Bardzo ważną kwestią jest to, iż żel organiczny AloeVera, nie zawiera żadnych chemicznych, syntetycznych substancji. Wszystkie składniki są w pełni naturalne, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych i najbardziej korzystnych dla naszego organizmu suplementów diety.

W skład żelu AloeVera wchodzą następujące składniki:

  • 100% organiczny żel do picia ze świeżych liści AloeVeraBarbadensis (99,8%)
  • naturalny antyoksydant: kwas cytrynowy z owoców cytrusowych (0,15%),
  • naturalne substancje konserwujące: sorbinian potasu z jarzębin (0,025%), benzoesan sodu z jeżyn i jabłek (0,025%)

Reasumując, możemy powiedzieć, iż organiczny żel do pica AloeVera to bardzo dobry suplement diety, który przyda się każdemu z nas. Codzienne, regularne jego zażywanie przyczyni się do uregulowania wielu procesów w naszym organizmie. Poprawi ogólny stan zdrowia i zapewni o wiele lepsze samopoczucie. Warto więc skorzystać z dobrodziejstwa natury w postaci tego suplementu diety.

Podobne wpisy