enter the code here

Astragalus Osteo Kolagen 60 tabletek

Nowy produkt

Astragalus Osteo Kolagen to wyjątkowe połączenie kolagenu morskiego i ekstraktu z korzenia traganka, które pomoże utrzymać sprawność stawów i wzmocni strukturę kości.

suplement diety

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Dostępny

41,67 zł

 • Kolagen
  – wzmacnia strukturę i metabolizm mięśni oraz kości
  – przyczynia się do utrzymania właściwej funkcji stawów
  Ekstrakt z korzenia traganka
  – pomaga w utrzymaniu sprawności i elastyczności stawów
  Witamina C i MSM
  – pomagają w syntezie własnego kolagenu

  60 tabletek powlekanych

  Kolagen – kluczowy budulec tkanek odpowiadający za sprężystość, elastyczność i wytrzymałość ścięgien i więzadeł, chrząstek, kości, naczyń krwionośnych i jelit, także skóry i rogówki. W preparacie zastosowano łatwo przyswajalny, bezzapachowy kolagen z ryb morskich, który chroni włosy przed uszkodzeniami chemicznymi, podnosi elastyczność oraz stabilność ścięgien i więzadeł, wzmacnia strukturę i metabolizm mięśni i kości, stymuluje syntezę i poprawia jakość kolagenu produkowanego przez organizm człowieka, również hamuje procesy starzenia skóry, wygładza zmarszczki i poprawia nawilżenie skóry.

  Ekstrakt z korzenia traganka (Astragalus membranaceus BUNG.) – przeciwutleniacz, działa wewnątrzkomórkowo, zapobiegając uszkodzeniom komórek i tkanek. Chroni je przed stresem oksydacyjnym (niekorzystnym działaniem wolnych rodników) wywołanym przez promieniowanie UV, uciążliwe warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia powietrza, a także działanie stresu, alkoholu czy kofeiny. Zapotrzebowanie na przeciwutleniacze wzrasta zarówno w stanach niedoborów żywieniowych, jak i zwiększonego przyjmowania składników odżywczych. Ekstrakt z korzenia traganka ma działanie przeciwutleniające i spowalniające starzenie komórek organizmu. Wspiera procesy naturalnej regeneracji skóry i pomaga utrzymać jej elastyczność i jędrność. Pomaga w utrzymaniu sprawności oraz elastyczności stawów. Wspiera poprawę kondycji fizycznej. Pomaga również w ochronie funkcji serca oraz w utrzymaniu normalnego ciśnienia krwi. Wspiera funkcje wydalnicze nerek, zmniejsza obrzęki ciała. Wspiera poprawne działanie pęcherza moczowego oraz funkcje układu moczowego.

  Witamina C jest niezbędna w procesie produkcji prawidłowej struktury kolagenu, w ten sposób zapewnia właściwe funkcjonowanie dziąseł, zębów, chrząstek, kości, ścięgien, naczyń krwionośnych i skóry. Posiada silne właściwości przeciwutleniające. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i zwiększa przyswajanie żelaza. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  MSM – naturalny organiczny związek siarki, pomaga w poprawie struktury stawów oraz regeneracji i odżywianiu chrząstki i stawów. Wspomaga utrzymanie elastyczności i odnowę tkanki łącznej. Wspiera produkcję witaminy C, H, B5, B13. Pomaga w syntezie własnego, prawidłowego kolagenu w chrząstce stawowej i tkance kostnej. Ma pozytywny wpływ na zęby, kości, paznokcie, włosy i skórę.

  Zawartość w porcji dziennej 2 tabletki:

  Składniki odżywcze Maks. porcja dzienna 2 tabletki
  Ekstrakt z korzenia traganka (Astragalus membranaceus BUNG.) 500 mg  
  Kolagen z ryb morskich 400 mg  
  MSM 100 mg  
  Witamina C 80 mg (100% RWS*)

  *RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

  Sposób użycia: 2 tabletki jeden raz dziennie rano popijając wodą. Dla uzyskania najlepszych efektów stosować przez co najmniej 5 miesięcy.
  Astragalus Osteo Kolagen może być przyjmowany w porcji dziennej: 1 tabletka dziennie rano popijając wodą, jako dodatek do preparatu Astragalus MeaEkstrakt, Astragalus Beauty lub Astragalus Włosy i paznokcie.