enter the code here

fin VitaB12tabs

300162

Nowy produkt

Źródło energii

Więcej szczegółów

99998 Przedmioty

Dostępny

73,15 zł

 • Suplement diety fin VitaB12tabs zawiera witaminę B12 w formie aktywnej. Metylokobalamina jest aktywną koenzymową formą witaminy B12, naturalną dla organizmu. Według badań jest w organizmie lepiej wykorzystywana i zachowana. Tabletki są dostępne w formie podjęzykowej, łatwo rozpuszczają się w ustach, nie ma konieczności jej zapijania.

  Witamina B12 zalecana jest dla osób dorosłych i starszych (z wiekiem spada zdolność organizmu do wchłaniania witaminy B12), pomaga rekonwalescentom i osobom osłabionym. Polecana jest dla osób wyczerpanych i pozostających w stresie, weganom i wegetarianom. Niedobory witaminy B12 objawiają się zmęczeniem fizycznym i psychicznym, zmianami nastrojów, problemami ze snem.

  Produkt nie jest polecany kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią oraz osobom w trakcie terapii onkologicznej.

  Witamina B12 wspomaga
  • prawidłowy metabolizm energetyczny
  • funkcjonowanie układu nerwowego
  • produkcję krwinek czerwonych
  • metabolizm homocysteiny
  • prawidłowe funkcjonowanie psychiki
  • funkcjonowanie układu odpornościowego
  • obniżenie stopnia zmęczenia i wyczerpania
  • proces podziału komórek

  Składniki: mannitol (substancja słodząca), skrobia kukurydziana (substancja wiążąca), metylokobalamina, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca)
  Zawartość składników: w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): aktywna koenzymowa forma witaminy B12 - metylokobalamina 1000 μg (40000%)
  Zawartość: 60 tabletek / 18 g
  Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, kiedykolwiek według potrzeb, włożyć pod język i pozostawić do rozpuszczenia.
  : Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nie jest polecany kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią oraz osobom w trakcie terapii onkologicznej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 
  Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
  Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia