enter the code here

Endometriol

Nowy produkt

Wsparcie dla układu rozrodczego

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

dostępny

60,19 zł

 • Suplement diety przeznaczony jest dla kobiet, które chcą wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu płciowego.

  Niepokalanek pospolity i wit. B6 działają jako stabilizatory gospodarki hormonalnej, ponadto niepokalanek pozytywnie wpływa na płodność kobiety.

  Imbir i witamina C wspierają pracę układu nerwowo-naczyniowego miednicy.

  Kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników.

  Imbir, czarna malwa, ruszczyk i wierzba biała wykazują działanie przeciwzapalne.

  Endometrioza, gruczolistość zewnętrzna – obecność błony śluzowej macicy (endometrium) poza jamą macicy[1]. Ognisko endometriozy zawiera komórki gruczołowe i zrąb endometrium[2]. Choroba najczęściej dotyczy kobiet w wieku rozrodczym. Choroba rozwija się powoli, a przebiega często ze skąpymi objawami chorobowymi lub bezobjawowo. Zaczyna zwracać uwagę chorej z uwagi na ból podczas współżycia, problemy z zajściem w ciążę. Endometrioza objawia się dolegliwościami bólowymi w miednicy mniejszej, zaburzeniami cyklu miesięcznego oraz obfitymi krwawieniami miesiączkowymi, często występuje PMS. Bardzo często doprowadza do niedrożności jajowodów i zaburzenia zdolności rozrodczych bądź do bezpłodności.

  Skutki nieleczonej endometriozy

  Silne bóle,

  Stany depresyjne,

  Problemy ze współżyciem,

  Obniżenie płodności bądź niepłodność,

  Zaburzenia jelita i pęcherza.

  1.Grzegorz H. Bręborowicz (red.): Położnictwo i ginekologia. Warszawa: Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2006. ISBN 83-200-3443-4. 2.https://pl.wikipedia.org/wiki/Endometrioza

  Zalecane spożycie:

  2 kapsułki 1 raz dziennie po posiłku, popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej produktu.

  Suplement diety nie stanowi substytutu(zamiennika) prawidłowo zbilansowanej i zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

  Ostrzeżenie:

  Suplement nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i młodzieży poniżej 12 roku życia. Wskazówki: Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem i światłem. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: